20-22.02.2009 PSDU zaprezentowało swoją działalność na Wrocławskich Spotkań Zdrowia, Wróżb i Medycyny Niekonwencjonalnej ?NIEZWYKŁOŚCI WIOSNA?

Miło nam poinformować, że PSDU zaprezentowało swoją działalność na Wrocławskich Spotkań Zdrowia, Wróżb i Medycyny Niekonwencjonalnej ?NIEZWYKŁOŚCI WIOSNA? w dniach 20-22.02.2009, w Hali Stulecia we Wrocławiu i całe przedsięwzięcie


uwieńczył sukces.

Stoisko PSDU odwiedziło ok. 200 osób, ponad 70 odwiedzających targi skorzystało z oferowanych przez nas sesji Duchowego Uzdrawiania, a łącznie ponad 140 osób uczestniczyło w wykładach Prezesa PSDU ? Antoniego Przechrzty – połączonych z krótkimi medytacjami.

Mimo intensywnego ruchu zwiedzających i ogólnego zamieszania (budzących obawy co do skuteczności w tak trudnych warunkach) wszystkie osoby, które zdecydowały się skorzystać z oferowanych przez nas sesji DU opuszczały stoisko usatysfakcjonowane, wyraźnie odczuwając moc propagowanej przez nas metody. Skupione twarze uzdrowicieli, wzruszone oblicza uzdrawianych, ciepło i gęstość powietrza od nagromadzonej energii ? to obrazki z tych 3 dni, które na długo zachowam w sercu. Dla mnie – stażystki NFSH i PSDU ? udział w ?Niezwykłościach Wiosna? stał się płaszczyzną intensywnego kontaktu ze zróżnicowanymi energiami ludzi, co ma dla mnie wartość wprost bezcenną.

Działalność PSDU spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko odwiedzających ale i samych wystawców – dla nich zarówno nasze istnienie, jak i obecność na targach okazały się dużym zaskoczeniem. Stoisko i wykłady  Antoniego obsługiwało łącznie 12 osób ? członkowie uzdrowiciele NFSH i PSDU, stażyści i zespół wspierający PSDU/IRS.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy

? bez Was nie udało by się nam zrobić tak wiele!

Łączna kwota datków zebranych na PSDU na naszym stoisku nie pokryła choćby połowy wydatków na udział stowarzyszenia w targach i wydruk materiałów informacyjnych, ale warto nadać temu przedsięwzięciu charakter stały w rocznych kalendarzach działań PSDU i powtarzalny w różnych miastach Polski, co nie będzie możliwe bez Państwa pomocy.

Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli zaprezentowało swoją działalność w trakcie
Wrocławskich Spotkań Zdrowia, Wróżb i Medycyny Niekonwencjonalnej
?NIEZWYKŁOŚCI WIOSNA?
,
które odbyły się w Hali Ludowej we Wrocławiu20 ? 22 lutego 2009.

Odbyły się 3 tematyczne spotkania z Antonim Przechrztą, prezesem PSDU i licencjonowanym nauczycielem NFSH połączone ze wspólną medytacją/ wizualizacją.

Tematy wykładów Antoniego:

?Rola intuicji w kreowaniu własnego życia?

?Poznaj moc duchowego uzdrawiania?

?Duchowe uzdrawianie ? samouzdrawianie i uzdrawianie na odległość?.