20-22.02.2009 PSDU zaprezentowało swoją działalność na Wrocławskich Spotkań Zdrowia, Wróżb i Medycyny Niekonwencjonalnej ?NIEZWYKŁOŚCI WIOSNA?

PSDU zaprezentowało swoją działalność na Wrocławskich Spotkaniach Zdrowia w dniach 20-22.02.2009, w Hali Stulecia i całe przedsięwzięcie uwieńczył sukces.


 

Stoisko PSDU odwiedziło ok. 200 osób, ponad 70 odwiedzających targi skorzystało z oferowanych przez nas sesji Duchowego Uzdrawiania, a łącznie ponad 140 osób uczestniczyło w wykładach Prezesa PSDU Antoniego Przechrzty – połączonych z krótkimi medytacjami.

Mimo intensywnego ruchu zwiedzających i ogólnego zamieszania (budzących obawy co do skuteczności w tak trudnych warunkach) wszystkie osoby, które zdecydowały się skorzystać z oferowanych przez nas sesji DU opuszczały stoisko usatysfakcjonowane, wyraźnie odczuwając moc propagowanej przez nas metody. Skupione twarze uzdrowicieli, wzruszone oblicza uzdrawianych, ciepło i gęstość powietrza od nagromadzonej energii ? Oto obrazki z tych 3 dni, które na długo zachowam w sercu. Dla mnie – stażystki NFSH i PSDU udział stał się płaszczyzną intensywnego kontaktu ze zróżnicowanymi energiami ludzi, co ma dla mnie wartość wprost bezcenną.

Działalność PSDU spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko odwiedzających ale i samych wystawców – dla nich zarówno nasze istnienie, jak i obecność na targach okazały się dużym zaskoczeniem. Stoisko i wykłady  Antoniego obsługiwało łącznie 12 osób: członkowie uzdrowiciele NFSH i PSDU, stażyści i zespół wspierający PSDU i Instytutu Realizacji Siebie.

Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli zaprezentowało swoją działalność w trakcie
Wrocławskich Spotkań Zdrowia.

Odbyły się 3 tematyczne spotkania z Antonim Przechrztą, prezesem PSDU i licencjonowanym nauczycielem NFSH połączone ze wspólną medytacją/ wizualizacją.

Tematy wykładów Antoniego:

“Rola intuicji w kreowaniu własnego życia”

“Poznaj moc duchowego uzdrawiania”

“Duchowe uzdrawianie, samouzdrawianie i uzdrawianie na odległość”.