25.03.2011 Co to jest Duchowe Uzdrawianie i jak działa?

Co to jest Duchowe Uzdrawianie i jak działa?

Duchowe Uzdrawianie jest całkowicie naturalnym procesem, który przyczynia się do polepszenia zdrowia poprzez przekazywanie życiowej energii do pacjenta. Ten proces re-energetyzuje tak, że naturalne zasoby pacjenta


zostają pobudzone, aby umożliwić proces samouzdrawiania. Może pomagać w szerokiej gamie dolegliwości fizycznych i psychicznych, duchowych i emocjonalnych nawet w zdumiewającym stopniu.

Przykłady historii choroby, gdzie uzdrawianie przyczyniło się do wyzdrowienia, obejmują również przypadki chorób zwanych jako  nieuleczalne. Ma wartość usuwając ból i przywracając normalne funkcjonowanie organizmu, a także wpływa na inicjowanie poprawy podejścia pacjenta do życia.

Uzdrawianie często doprowadza do zrównoważenia życia, gdy chodzi o uczucia i związki z innymi. Może zainicjować zmiany, pomóc przejąć nad nim kontrolę.  Samo w sobie oddzielnie może być terapią, nie ma szkodliwych skutków ubocznych i dobrze współdziała też z innymi metodami leczenia.  Lista praktykujących dyplomowanych terapeutów jest TUTAJ.
Badania naukowe o skuteczności duchowego uzdrawiania: NAUKOWCY O DUCHOWYM UZDRAWIANIU “Leczenie duchowe artykuł Daniel J. Benor z podręcznika “Podstawy Medycyny Komplementarnej i Alternatywnej” pod redakcją: Wayne B. Jonas i Jeffrey S. Levin.

Rozmowa z Antonim Przechrztą (Gazeta Współczesna) “Uzdrawiam dusze”, artykuł ukazał się w wydaniu weekendowym Gazety Współczesnej, Białystok (25.03.2011).

Zarząd PSDU