Lista uzdrowicieli PSDU/NFSH w Polsce

Lista terapeutów Duchowego Uzdrawiania w Polsce,
którzy  zdali  egzaminy NFSH The Healing Trust Wielka Brytania lub PSDU i pozostają członkami NFSH lub/i PSDU: Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli

Jeżeli chcesz skorzystać z Sesji Duchowego Uzdrawiania zadzwoń i umów się na spotkanie.

  Antoni Przechrzta
licencjonowany nauczyciel The Healing Trust
Warszawa i inne miasta w Polsce, New York, Berlin też przez internet i telefon.
600 587 848
antoni@uzdrawianie.com
Andrzej Maik
Poznań
602 298 006
andrzej.poznan@wp.pl
  Bogumiła Kubalańca
Bochnia
697 091 196
kubalm@o2.pl
Andrzej Nędza
Dąbrowa Górnicza
604 936 575
m.nedza207@gmail.com
  Leszek Tworkowski
Opole
503 067 636
mag12@gazeta.pl
Marek Zalewski
Legionowo
793 603 557
magmarx2@wp.pl
  Jadwiga Przybylska
Gdańsk
58 34 68 968
505 034 621
iga.przybylska@wp.pl
Barbara Wosztyl
Radom
692 550 350
  Zofia Podolak
Gliwice
607 513 685
sofia.podolak@gmail.com
Anna Klimczyk
Kraków
609 246 630
anna.klimczyk@onet.pl
  Paulina Piotrowska
Warszawa
513 350 185
paulina.piot@gmail.com
Jarosław Filipek
Wałbrzych, Warszawa
781 125 132; 502 112 395
boss47@o2.pl
  Andrzej Nikodemowicz

787 784 254
czakram@o2.pl
Tatiana Miller
Olsztyn
501 157 885
tmiller@poczta.fm
  Maria Walkowiak
Wrocław
516 671 415
m.walkowiak3@gmail.com
Marian Iwaniuk
Bielsko-Biała
698 770 812
marian3.shy@gmail.com
  Barbara Rafalska
Jelcz-Laskowice
662 963 372
braf@o2.pl
Jerzy Chlebowicz
Chojnice
507 074 327
ezot.med@gmail.com
  Helena Mielczarek
Gać k. Oławy
71 3131 576
helen.m@op.pl
Alicja Kretowicz
Suwałki, Białystok
500 765 755
alicjakretowicz@o2.pl
  Adam Mistela
Kraków
601 444 214
adam@adammistela.pl
Irena Nawrot
Kraków
733 521 164
ireananawrot2@gmail.com
  Henryk Rak
Sosnowiec
518 701 268
henryk.rak@interia.eu
Agnieszka Labijak
Poznań
697 720 136
kontakt@czytanieaury.pl
  Katarzyna Kołomańska
Gdynia
501540613
kolomanskakathi@gmail.com
Marek Szewczyk
Gdynia
502620660
marekszewczyk6@gmail.com
  Maciej Czernicki
Warszawa
501026096
maciej.czernicki@gmail.com
Robert Pierepioka
Warszawa
513031341
zdrowie@biotao.pl
     

Zjazd Uzdrowicieli PSDU 2017r. Zbiorowy przekaz energii.Zebranie walne psdu2017