Lista uzdrowicieli PSDU/NFSH w Polsce

Lista terapeutów Duchowych Uzdrowicieli w Polsce,
którzy  zdali  egzaminy NFSH The Healing Trust Wielka Brytania lub PSDU i pozostają członkami NFSH lub/i PSDU: Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli

Jeżeli chcesz skorzystać z Sesji Duchowego Uzdrawiania zadzwoń i umów się na spotkanie.

Antoni Przechrzta
licencjonowany nauczyciel NFSH
Warszawa i inne miasta w Polsce oraz New York, Berlin
600 587 848
antoni@uzdrawianie.com
Andrzej Maik
Poznań
602 298 006
andrzej.poznan@wp.pl
Bogumiła Kubalańca
Bochnia
14 610 53 22;
697 091 196 (po godz. 21)
kubalm@o2.pl
Andrzej Nędza
Dąbrowa Górnicza
604 936 575
m.nedza207@gmail.com
Leszek Tworkowski
Opole
503 067 636
mag12@gazeta.pl
Marek Zalewski
Legionowo
793 603 557
magmarx2@wp.pl
Jadwiga Przybylska
Gdańsk
58 34 68 968
505 034 621
iga.przybylska@wp.pl
Barbara Wosztyl
Radom
692 550 350
Zofia Podolak
Gliwice
607 513 685
sofia.podolak@gmail.com
Anna Klimczyk
Kraków
609 246 630
anna.klimczyk@op.pl
Bianka Bradło
Knurów
505 128 964; 721 595 415
bradlobianka@gmail.com
Jarosław Filipek
Wrocław
781 125 132; 502 112 395
jfilipek@terapie.pl
Andrzej Nikodemowicz
Kraków i Norymberga
787 784 254
czakram@o2.pl
Tatiana Miller
Olsztyn
501 157 885
tmiller@poczta.fm
Maria Walkowiak
Wrocław
516 671 415
m.walkowiak3@gmail.com
Marian Iwaniuk
Bielsko-Biała
698 770 812
marian.iwaniuk@fiat.com
Barbara Rafalska
Jelcz-Laskowice
662 963 372
braf@o2.pl
Jerzy Chlebowicz
Chojnice
507 074 327
ezot.med@gmail.com
Katarzyna Ozimkiewicz
Warszawa-Wesoła
883 595 444
kasia.ozimkiewicz@gmail.com
Czesław Niezgoda
Smogdzino
508 366 690
rheja@o2.pl
Helena Mielczarek
Gać k. Oławy
71 3131 576
helen.m@op.pl
Alicja Kretowicz
Suwalki, Bialystok
787 924 684
alicjakretowicz@o2.pl
Mirosława Żak
Oława
504 454 145
mirazak@op.pl