Można skorzystać z pomocy uzdrowicieli PSDU / NFSH

Możesz się umówić na indywidualna sesję tel. 607 387 737 ; e mail: biuro@psdu.pl  bądź na kurs uzdrawiania również na skypie. Zobacz listę uzdrowicieli.

Polskie Stowarzyszenie Duchowych Uzdrowicieli ma już ponad 12 lat i jego członkowie – terapeuci pomogli już tysiącom osób, również w chorobach, w których wydawało się, że nie ma już ratunku. Dowody naukowe potwierdzają skuteczność tej formy terapii w wielu schorzeniach, stanach emocjonalnych i poprawiając samopoczucie.

PSDU zostało zarejestrowane w 2007 roku.Jest organizacją zrzeszającą terapeutów, którzy działają na rzecz niesienia pomocy poprzez duchowe uzdrawianie. Celem Stowarzyszenia  jest propagowanie tej formy terapii w społeczeństwie w oparciu o obowiązujący Kodeks Postępowania. Największym majątkiem PSDU i podstawową wartością jest: rozwój duchowy jego członków oraz ich umiejętności, wiedza i działanie na rzecz wspierania osób potrzebujących regeneracji zdrowia na wszystkich poziomach.

Jednym z priorytetowych celów PSDU jest współpraca pomiędzy jej członkami terapeutami a publiczną służbą zdrowia tak, aby duża ilość osób mogłaby skorzystać z tej formy terapii, często w sytuacji, kiedy medycyna konwencjonalna nie jest pomocna bądź terapie są zbyt kosztowne i przy okazji wyniszczające dla organizmu. Celem tej formy terapii nie jest konkurencja ani alternatywa dla medycyny alopatycznej, ale współdziałanie, gdzie pacjent i jego zdrowie i dobro jest najważniejsze.

W bardzo wielu krajach i wysoko rozwiniętych jak USA czy Wielka Brytania a także w mniej rozwiniętych wszystkie szanujące się uniwersytety medyczne mają prowadzony program medycyny niekonwencjonalnej, w tym terapie oparte o przekaz energii życiowej, a terapeuci są zatrudniani przez publiczna służbę zdrowia. Polska jest jednym z bardzo niewielu krajów, których instytucje medyczne nie mają programów nauczania ani terapii z dziedziny medycyny komplementarnej, nie prowadzą tez oficjalnie żadnych programów badan naukowych, a lekarze i profesorowie medycyny są zupełnie niewytłumaczalnie przeciwni pomimo dowodów naukowych. Równocześnie w Polsce istnieje wielu bardzo dobrych terapeutów, z których wsparcia korzystają skutecznie tysiące osób, mamy tez wielu naukowców, którzy przyczynili się do znalezienia terapii skutecznych w wielu tzw. nieuleczalnych chorobach.

Antoni Przechrzta – założyciel i prezes Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli jest również z około 30 letnią praktyką, członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia NFSH The Healing Trust oraz doświadczonym nauczycielem  tej organizacji. Przez wiele lat prowadził zajęcia dla studentów medycyny w Akademii Medycznej w Royal London Hospital. W Polsce również przez wiele lat są prowadzone zajęcia, gdzie zainteresowani zdobywają kwalifikacje, aby w sposób profesjonalny, zgodnie z kodeksem postępowania nieść pomoc potrzebującym. Korzystają z nich również lekarze, personel medyczny oraz praktycy rehabilitacji i medycyny niekonwencjonalnej. Wiele osób różnych dziedzin zawodowych przychodzi na zajęcia, aby polepszyć sobie jakość życia.

Tel. +48 607 387 737   biuro@psdu.pl

cropped-logopsdu-1.jpg